מאמרים - לשם טכנולוגיות


מתי מומלץ להשתמש בספריי צבע

מתי מומלץ להשתמש בספריי צבע

השוק מציע כיום מגוון רחב של פתרונות לצביעת רהיטים ואלמנטים שונים. אחד מהם הוא ספריי צבע. ספריי זה, שמיוצר ומשווק על ידי חברות מובילות ומוכרות כמו לשם טכנולוגיות יכול לשמש מענה לצרכים שונים. הוא מגיע בצבעים שונים והוא יכול לחסוך באופן משמעותי בזמן העבודה בשל השימוש הפשוט בו, בהשוואה לסוג צבע אחר.

קרא עוד

עשרת השימושים העיקריים לצבע אפוקסי

עשרת השימושים העיקריים לצבע אפוקסי

מהו צבע אפוקסי? מתי משתמשים בו?

צבע אפוקסי הוא סוג של פולימר, המתקשה כשמערבבים אותו עם חומר נוסף או עם זרז. הצבע משמש כיום את התעשיות השונות, לרבות תעשיית הרכבים ואפילו את ההייטק, את הצבא ואת הרפואה. את צבע האפוקסי, כמו זה המוצע לכם על ידי לשם טכנולוגיות אפשר למצוא בתוך מוצרים שונים, כמו ציפויים למיניהם, חומרי מילוי וגם דבקים.

קרא עוד

הטיפים הטובים ביותר לבחירת צבע לבית

הטיפים הטובים ביותר לבחירת צבע לבית

איך בוחרים צבע לבית? לאילו פרמטרים כדאי להתייחס?

החלטתם לשדרג את מראה הסלון או את מראה אחד החדרים בבית? רוצים לצבוע בעצמכם את הקירות, במקום לקרוא לאיש מקצוע? אם כן, תוכלו למצוא סוגים שונים של צבעים, שיתאימו לכם למשימה, אולם אחרים ייתכן ופחות. יש גם לא מעט גוונים וצבעים נהדרים ואפילו אפקטים שונים שיכולים ליצור את המראה הרצוי. בחירת צבע לבית היא משימה לא מורכבת אמנם, אך מצריכה התייחסות לכמה נקודות חשובות.

קרא עוד


מהו שליכט צבעוני ומתי כדאי להשתמש בו

מהו שליכט צבעוני ומתי כדאי להשתמש בו

מהו שליכט צבעוני? לאיזו מטרה הוא משמש?

נמצאים בעיצומו של שדרג הבית שלכם או שיפוצו? תוכלו למצוא היום מגוון רחב של אפשרויות שיהפכו את הבית שלכם למסוגנן הרבה יותר וללא מאמץ רב מדי. אחת מהן הוא השליכט הצבעוני. בשליכט הצבעוני של לשם טכנולוגיות משתמשים בשלבים הסופיים של הבנייה או השיפוץ והוא ללא ספק דרך ליצור מראה מחודש ומיוחד הרבה יותר. אפשר להיעזר בבעלי מקצוע כדי לעשות את זה, ואפשר גם לבד.

קרא עודהמדריך המלא לבחירת צבע קיר

המדריך המלא לבחירת צבע קיר

כיצד בוחרים צבע קיר? אילו פרמטרים יש לקחת בחשבון לפני שבוחרים את הצבע?

אחת הדרכים לשדרג את מראה הבית או אפילו רק את הסלון היא על ידי צביעת הקיר. אפשר גם להדביק טפט אם רוצים, או צבע קיר הוא פתרון זול בהרבה וניתן להיעזר בו כדי "להקפיץ" את המראה הכללי. אפשר למצוא כיום מגוון רחב מאד של צבעים, חלקם בהירים מאד, חלקם כהים, חלקם חזקים ועזים וחלקם ניטרלים. אפשר לשלב בין כמה צבעים שונים (צבע אחר לכל קיר) או לצבוע את כל קירות הבית באותו הצבע.

קרא עוד