צבע אפוקסי שימושי לצביעה ביתית או תעשייתית, והוא מאופיין ביכולת שלו להשתנות ולהתאים את עצמו לצרכים שונים. קראו כאן כדי ללמוד על עשרת השימושים העיקריים לצבע אפוקסי
טלפוןדואלנווט אלינו
  • דף הבית
  • 10 שימושים שונים לצבע אפוקסי

עשרת השימושים העיקריים לצבע אפוקסי

צבע אפוקסי הוא סוג של פולימר, המתקשה כשמערבבים אותו עם חומר נוסף או עם זרז. הצבע משמש כיום את התעשיות השונות, לרבות תעשיית הרכבים ואפילו את ההייטק, את הצבא ואת הרפואה. את צבע האפוקסי, כמו זה המוצע לכם על ידי לשם טכנולוגיות אפשר למצוא בתוך מוצרים שונים, כמו ציפויים למיניהם, חומרי מילוי וגם דבקים. הוא הופך אותם לעמידים מאד, למבודדים מפני חשמל ולבעלי יכולת הדבקה מצוינת. היתרון הבולט של צבע האפוקסי הוא האפשרות לשנות את תכונותיו על ידי תוספת של חומרים שונים, כמו אבקת כסף, ההופכת את החומר המתקבל לבעלי מוליכות חשמלית.

 

 

מתי משתמשים בצבע אפוקסי?

בצבע אפוקסי, כמו זה המוצג לכם בקטלוג שבאתר האינטרנט שלנו, ניתן להשתמש לצרכים שונים:

 לצביעת מכשירים

אפשר להשתמש בצבע לצביעת מכשירים חשמליים שונים, כמו מכונות כביסה, מדיח כלים ומכשירים נוספים. הוא עמיד מאד הם מפני רטיבות ושחיקה, ולכן משרת נאמנה את כל אלה המחפשים פתרון ברמה גבוהה.

לצביעת משטחי מתכת

צבע אפוקסי משמש גם לתעשיית הרכבים והתעשייה הימית. אפשר בעזרתו לצבוע משטחי מתכת, שכן הוא עמיד מפני קורוזיה.

ציפוי פנימי של פחיות השימורים

משתמשים בצבע אפוקסי גם כדי לצבוע את חלקן הפנימי של פחיות השימורים. מכיוון שהוא עמיד מפני קורוזיה, לא נוצרת חלודה בתוך הפחית ואפשר להשתמש בה לתעשיית המזון באופן חופשי וללא חשש.

למשטחים וציפויים

צבע זה משמש גם לצורך צביעת משטחים או ציפויים שונים והוא מציע רמת גימור נפלאה ומראה מבריק ומיוחד מאד למשטח. אפשר ליצור בעזרתו שכבה אחידה וחלקה ולמלא את הסדקים או הפגמים שמופיעים על המשטח.

לכיסוי רצפה

משתמשים בצבע גם לצורך כיסוי רצפות. צבע אפוקסי מושלם ככיסוי רצפות לחללים תעשייתיים גדולים הזקוקים לכיסוי בעל רמת עמידות גבוהה. הגימור שלו נפלא והוא מוצע כיום במחיר משתלם במיוחד. הוא ידידותי לסביבה ואיננו מסכן את הבריאות.

לשחזור תפרים

צבע זה משמש לצורך שחזור תפרים. כשרוצים לשמור על התפרים, ניתן להשתמש בו מבלי לפגוע בתפרים הקיימים.

למילוי תפרים

צבע אפוקסי גמיש מאפשר מילוי תפרים קיימים בצורה יעילה ונכונה יותר.

לחדרי קירור

אפשר לראות את הצבע האפוקסי גם בחדרי קירור, שכן הוא עמיד מאד ואיננו מושפע מהתנודות בטמפרטורה, האופייניות לחדרי הקירור.

לבריכות שחיה

משתמשים בצבע אפוקסי גם בבריכות שחייה ובמאגרי מים מתוקים. הצבע איננו רעיל, הוא עמיד ועומד בכל התקנים הנדרשים. הוא מתאים לסביבה שבה עשויה להתפתח קורוזיה ולכן מושלם לצביעה במקומות עם מים.

לסימון חניונים

אפשר בעזרת הצבע לסמן חניונים ציבוריים ואפילו גם חנייה פרטית. הוא איננו מושפע מתנאי מזג האוויר השונים ונשאר כפי שהוא לאורך השנים.

צבע אפוקסי – כפתרון לצרכים שונים

 

חברת לשם טכנולוגיות, שנוסדה בשנת 1984, מציעה מגוון של מוצרים לצרכי התעשייה השונים. החברה מייצרת, מייבאת ומשווקת צבעים מסוגים שונים, לרבות צבע אפוקסי, כימיקלים, דבקים, חומרי תחזוקה למיניהם וגם חומרי איטום. המוצרים של החברה עומדים בתקנים מחמירים במיוחד ותהליך ייצורם כולל שימוש בטכנולוגיות מובילות. אנו, בלשם טכנולוגיות, מציעים לכם איכות ללא פשרות וצוות מקצועי שישמח לסייע לכם בבחירתו של המוצר המתאים לכם. אנו הנציגים הבלעדיים בארץ של מיטב החברות המובילות בעולם ומציעים מענה מדויק ללקוחותינו בארץ. אנו משקיעים מאמצים רבים כדי להתעדכן במוצרים השונים ובטכנולוגיות הקיימות וכל זאת כדי להציע לכל לקוח ולקוח שלנו את הפתרונות הנכונים לו. מעוניינים לרכוש צבע אפוקסי ומוצרים אחרים? התקשרו אלינו לטלפון 03-6326248 לקבלת מידע ופרטים נוספים, 

צבע אפוקסי